Pražský Baseballový Svaz
Dnes se hraje
Dnes se nehraje žádný zápas.




Interliga přihlášené týmy

Zde budou postupně zobrazeny přihlášené týmy do jednotlivých turnajů Interligy 2017. První týmy se zde objeví po odeslání přihlašovacího formuláře do Interligy 2017.

U7 t-ball

I. turnaj - 13.5.2017 bude stanoveno

  1. Blesk Jablonec 
  2. SaBaT Praha
  3. Baseball Plzeň
  4. Tempo Titans
  5. Kotlářka Praha

II. turnaj - 3.6.2017 - Jablonec

  1. Baryba Velký Osek
  2. Blesk Jablonec
  3. SaBaT Praha
  4. Baseball Plzeň
  5. Kotlářka Praha

III. turnaj - 9.9.2017 - Krč (Eagles)

  1. Eagles Praha
  2. Baryba Velký Osek
  3. Blesk Jablonec
  4. SaBaT Praha
  5. Baseball Plzeň
  6. Tempo Titans
  7. Piranhas Beroun

 

U8 t-ball

I. turnaj - 17.6.2017 - bude stanoveno

  1. Eagles Praha
  2. Baryba Velký Osek
  3. Blesk Jablonec
  4. Baseball Plzeň
  5. Tempo Titans

II. turnaj - 23.9.2017 - Velký Osek

  1. Eagles Praha
  2. Baryba Velký Osek
  3. Blesk Jablonec
  4. SaBaT Praha
  5. Baseball Plzeň
  6. Tempo Titans

 

U9 coach pitch

I. turnaj - 10.6.2017 - bude stanoveno

  1. Sokol Hluboká
  2. Rakovník Red Crayfish
  3. Blesk Jablonec
  4. SaBaT Praha
  5. Baseball Plzeň
  6. Tempo Titans
  7. Kotlářka Praha

II. turnaj -2.9.2017 - bude stanoveno

  1. Sokol Hluboká
  2. Rakovník Red Crayfish
  3. Blesk Jablonec
  4. SaBaT Praha
  5. Baseball Plzeň
  6. Tempo Titans
  7. Eagles Praha
  8. Piranhas Beroun
  9. Kotlářka Praha


U11 baseball

I. turnaj - 20.-21.5.2017 - bude stanoveno

  1. Sokol Hluboká
  2. Eagles Praha
  3. Arrows Ostrava
  4. SK Kotlářka
  5. Blesk Jablonec
  6. SaBaT Praha
  7. Tempo Titans
  8. Baseball Plzeň

II. turnaj - 9.-10.9.2017 - Hluboká

  1. Sokol Hluboká
  2. Eagles Praha
  3. SK Kotlářka
  4. Blesk Jablonec
  5. SaBaT Praha
  6. Baseball Plzeň
  7. Tempo Titans
  8. Piranhas Beroun

U13 baseball

I. turnaj - 13.-14.5.2017 - Hluboká

  1. Eagles Praha
  2. Sharks Spálené Poříčí
  3. Sokol Hluboká
  4. SK Kotlářka
  5. SaBaT Praha
  6. Tempo Titans
  7. SaBaT Praha blue
  8. Outmen Skalica

II. turnaj - 2.-3.9.2017 - bude stanoveno

  1. Eagles Praha
  2. Sharks Spálené Poříčí
  3. Sokol Hluboká
  4. SK Kotlářka
  5. Rakovník Red Crayfish

 

U15 baseball

I. turnaj - 20.-21.5.2017 - Ostrava

  1. Eagles Praha
  2. Arrows Ostrava
  3. Sokol Hluboká
  4. SaBaT Praha
  5. Tempo Titans
  6. Rytíři Trutnov
  7. Wolfs Domažlice

II. turnaj - 9.-10.9.2017 - Hluboká

  1. Eagles Praha
  2. Arrows Ostrava
  3. Sokol Hluboká
  4. SaBaT Praha
  5. Rytíři Trutnov
  6. Wolfs Domažlice

 

(p) klub má zájem o pořadatelství tohoto turnaje a pořadatel ještě nebyl vybrán

Pražský přebor mužů 2016
Failed to open http://www.baseball.cz/xml.php?akce=347&op=table