Pražský Baseballový Svaz
Dnes se hraje
Dnes se nehraje žádný zápas.




Seznam vyjímek

V níže uvedeném seznamu naleznete seznam výjimek v oblastních soutěžích regionu 2017

kategorie U15

Miners Kladno/SaBaT Praha

  • Jan Sobotka (2002) mý výjimku a může v regionálním přeboru nastupovat za mateřský klub, Miners Kladno.
  • Milan Jizba (2001) - povoluje se nastupovat za tým Miners Kladno U15 v regionální soutěži
  • Marek Neufuss (2001) - povoluje se nastupovat za tým Miners Kladno U15 v regionální soutěži
  • Alexander Mandelíček (2001) - povoluje se nastupovat za tým Miners Kladno U15 v regionální soutěži
  • Filip Kraus (2001) - povoluje se nastupovat za tým Miners Kladno U15 v regionální soutěži

kategorie U13

 Eagles Praha

  • Eagles Praha, kteří staví do regionální soutěže 2 týmy, mají výjimku pro prolínání několika hráčů.

Miners Kladno

  • Jakub Posselt (2003) - povoluje se nastupovat za tým Miners Kladno U13 v regionální i oblastní soutěži

kategorie U11

Miners Kladno

  • Eliška Stříbrská (2005) - povoluje se nastupovat za tým Miners Kladno U11 v regionální soutěži

SaBaT Praha

  • Marie Nosková (2005) - povoluje se nastupovat za tým SaBaT Praha U11 v regionální i oblastní soutěži.

kategorie U9

Piranhas Beroun

  • Jakub Fojtík, (2007) - povolen start za tým Piranhas Beroun kategorie U9 v OPEN oblastní soutěži
  • Veronika Novotná (2007) - povolen start za tým Piranhas Beroun kategorie U9 v OPEN oblastní soutěži
  • Adéla Jakubův (2007) - povolen start za tým Piranhas Beroun kategorie U9 v OPEN oblastní soutěži
  • Josef Pavlis (2007) - povolen start za tým Piranhas Beroun kategorie U9 v OPEN oblastní soutěži
  • Julie Malčeková (2007) - povolen start za tým Piranhas Beroun kategorie U9 v OPEN oblastní soutěži
Pražský přebor mužů 2016
    V P %
1. Rakovník Red Crayfish 10 1 0.000
2. Old Boys Praha 8 5 0.000
2. Fulleros de la Habana 8 4 0.000
4. Tempo Titans B 8 3 0.000
5. Miners Kladno 4 9 0.000
6. SaBaT Praha B 3 11 0.000
7. TJ Lokomotiva Louny 4 5 0.000
8. Tempo Titans C 2 9 0.000