Pražský Baseballový Svaz
Dnes se hraje
Dnes se nehraje žádný zápas.
Školení rozhodčích

07.03.2017

 Oblastní školení rozhodčích PBS 2017 na úrovni Rookie

V neděli 5. 3. proběhlo v areálu Tempa Titans Praha oblastní školení rozhodčích PBS zaměřené na začátečnickou úroveň „Rookie“.

Akce se zúčastnilo celkem 23 převážně mladších posluchačů z většiny klubů regionu Severozápad pod vedením lektorského týmu ve složení: Miroslav Kaigl, Ondřej Bulvas, Bronislav Rychecký a Martin Hadzima. Školení bylo oficiálně zastřešené Komisí rozhodčích ČBA a je součástí nového licenčního systému.

Program se skládal z dopoledního teoretického bloku přednášek z legislativy, signalizace, vybavení i mechaniky rozhodčích. V odpolední části si posluchači vyzkoušeli získané vědomosti v praktických cvičeních v hale zaměřených na mechaniku pohybu po hřišti a práci na domácí metě. Nakonec byl probrán krátký test z pravidel baseballu a poté už byly všem nováčkům rozdány průkazy rozhodčího ČBA.

Děkujeme všem zúčastněným a věříme, že si všichni noví rozhodčí ze školení odnesli užitečné informace a dovednosti a že rozšíří řady svých zkušenějších kolegů nejen v Praze. Přejeme dobré oko a mnoho úspěšně odpískaných zápasů v nadcházející sezoně!

 

Pražský přebor mužů 2016
Failed to open http://www.baseball.cz/xml.php?akce=347&op=table