Pražský Baseballový Svaz
Dnes se hraje
Dnes se nehraje žádný zápas.
Miner vítězem NW Winter Classic Serie 2017

27.03.2017

Miners Kladno se stal vítězem série zimních halových turnajů pro hráče v kategoriích U7 až U11. Do série bylo započítáno šest turnajů hraných v regionu Severozápad a v Liberci. Celkem tři turnaje se odehráli v kategorii U7, dva v kategorii U9 a jeden v kategorii U11.

O vítězství Kladna rozhodl poslední turnaj, hraný o posledním víkendu v Berouně, kam Miners přivezli dva týmy a byla veliká šance, že neskončí na dvou posledních místech. Tímto se dostali před doposud vedoucí Tempo Titans, které se turnaje v Berouně nezúčastnilo. Třetí, hlavně díky vítězství v Berouně, končí Kotlářka Praha a čtvrtí Eagles Praha.

Celkem se do zimní série zapojilo dvanáct klubů, devět z našeho regionu Severozápad, Baseball Plzeň z regionu Jihozápad a dva zástupci regionu Severovýchod Patriots Liberec a Blesk Jablonec nad Nisou.

Výsledky všech zápasů jsou k dispozici na stránkách regionu, tedy kromě prvního turnaje v Liberci, kde jsme výsledky nedostali (jen konečné pořadí). Konečné pořadí v sérii, včetně bodového ohodnocení naleznete na stránce zde.

Tato série byla určitě příjemných zpestřením letošní zimy a jsme přesvědčeni, že má svůj smysl hlavně pro hráče z nejmladších kategorií, a proto se budeme snažit v této sérii pokračovat i v roce 2018 a pevně věříme, že se do série zapojí více turnajů a i zbylé kluby našeho regionu.

Pražský přebor mužů 2016
Failed to open http://www.baseball.cz/xml.php?akce=347&op=table