Pražský Baseballový Svaz
Dnes se hraje
Dnes se nehraje žádný zápas.
O víkendu začíná Interliga

11.05.2017

Již tento víkend začne další ročník turnajů pro týmy, které chtějí hrát více než jen regionální přebory - INTERLIGA. V letošním roce mají tu čest otevírat soutěž kategorie U7 a U13. Kromě těchto dvou kategorií budou po celou sezónu probíhat turnaje i v kategoriích U8, U9, U11 a U15.

Nemilé je zrušení hned prvního turnaje kategorie U11 z důvodu vložení kvalifikace ČBP U11, ale je možné, že s přihlášenými týmy najdeme termín, ve kterém bude možné tento zrušený turnaj odehrát.

Kategorie U7 odehraje svůj turnaj v Praze na Tempu za účasti pouhých pěti týmů. Pražskou trojici Tempo Titans, SaBaT, Kotlářka doplní Baseball Plzeň a Blesk Jablonec. Vzhledem k počtu účastníků se turnaj odehraje systémem každý s každým. Turnaj začíná v sobotu na Tempu v 10 hodin a hotovo by mělo být cca v jednu odpoledne.

To kategorie U13 je naplněna hned osmi týmy. Turnaj se odehraje v Hluboké nad Vltavou a zúčastněné týmy se mohou těšit i na jednoho zahraničního účastníka slovenské Outmen Skalica. Kromě nich se na turnaji představí domácí Sokol Hluboká, Sharsk Spálené Poříčí a hned pětice pražských klubů Eagles, SK Kotlářka a Tempo Titans vysílají do Hluboké jeden tým. SaBaT Praha pro tento turnaj postavil týmy dva blue a red. Turnaj je dvoudenní a zápasový maraton začíná na Hluboké již v sobotu ráno v 8:40 a vítěze prvního turnaje kategorie U13 bychom měli znát v neděli okolo čtvrté hodiny odpoledne.

Rozpis turnaje kategorie U7 naleznete zde.

Rozpis turnaje kategorie U13 naleznete zde.

Pražský přebor mužů 2016
Failed to open http://www.baseball.cz/xml.php?akce=347&op=table