Pražský Baseballový Svaz
Dnes se hraje
Dnes se nehraje žádný zápas.
Známe rozlosování LODM 2017

15.05.2017

Na stránkách ČBA je již k dispozici rozdělení účastníků LODM 2017 do skupin a je také známé rozlosování. Náš region staví do LODM 2017 všechny tři týmy - Praha, Středočeský kraj a Ústecký kraj.

Prahu povede Matouš Procházka se svým týmem, Středočeskému kraji bude velet Petr Baroch a Ústecký kraj povede Pavel Foltýn. Velké poděkování patří všem výše uvedeným za sestavení týmu a za dodání veškerých papírů a informací, které jsou třeba k účasti v tomto velice prestižním turnaje.

Turnaje se nakonec zúčastní 12 ze 14 možných krajů což je největší účast v historii baseballu na LODM. Týmy jsou rozděleny do 4 skupin po třech týmech následovně:

skupina A skupina B skupina C skupina D
Liberecký kraj Jihomoravský kraj Královehradecký kraj Jihočeský kraj
Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Praha
Středočeský kraj Plzeňský kraj Zlínský kraj Ústecký kraj

 

Pro naše týmy začne turnaj hned v neděli, ve 12h na Kraví Hoře (Technika) dojde k derby mezi Prahou a Ústeckým krajem a ve 14h si to na MBS rozdá Středočeský kraj s Libereckým krajem.

Kompletní rozpis turnaje je k dispozici zde nebo již přímo na stránkách LODM 2017 zde.

Jen pro úpplnost je nutné doplnit, že tento turnaj je určen pro hráče ročníku narození 2002 a mladší (U15) a pevně věříme, že jak Praha, tak i  Středočeský kraj by mohli promluvit do bojů o medaile.

Pražský přebor mužů 2016
Failed to open http://www.baseball.cz/xml.php?akce=347&op=table