Pražský Baseballový Svaz
Dnes se hraje
Dnes se nehraje žádný zápas.
MVP International v Praze

09.06.2017

Ve druhé polovině července bude na svém tripu po Střední Evropě organizace MVP International se svým 16U týmem. Tato organizace již v České Republice byla vloni a letos se vrací a určitě plánuje se vracet pravidelněji.

MVP International budou pobývat nejenom v České Republice, ale i v Maďarsku a Rakousku. Jeden přátelský zápas s Třebíč Nuclears U18 mají již naplánován po cestě z Rakouska na neděli 23. července. A další jeden až dva zápasy by velice rádi sehráli v Praze.

Ačkoliv se jedná o né úplně ideální termín uprostřed letních prázdnin, je toto zajímavá příležitost se utkat se šestnáctiletými hráči z celé Virgínie a Severní Karolíny (organizace má přesah přes všechny státy USA).

MVP International by velice ráda sehrála jeden až dva zápasy v Praze s U18 či U21 týmy, které nemusí být klubové, klidně se může jednat o jen pro tento účel vzniklý tým.

Pokud by měl někdo kuráž postavit takový tým, nechť se obrátí na vedení regionu, které mu velice rádo zprostředkuje veškeré informace a kontakty na MVP International.

Pražský přebor mužů 2016
Failed to open http://www.baseball.cz/xml.php?akce=347&op=table