Pražský Baseballový Svaz
Dnes se hraje
Dnes se nehraje žádný zápas.
Známe prvního finalistu v přeboru mužů

19.09.2017

Po dvou semifinálových zápasech již známe prvního finalistu regionálního přeboru mužů. Stala se jím trochu překvapivě Kotlářka Praha B, která v semifinálové sérii přehrála Old Boys.

První zápas hraný na Krči, Old Boys postupovali do série z prvního místa s výhodou domácího prostředí, vyhrála Kotlářka 10:1 a včerejší zápas 7:4. Druhá série mezi Fulleros de la Habana a Rakovník Red Crayfish je o něco napínavější. V prvním zápase po boji zvítězili na Krči Fulleros, ve včerejší odvetě hrané v Roudnici byly o mnoo úspěšnější domácí, kteří zvítězili 14:3. Rozhodující třetí zápas je naplánován na pondělí. Bude se hrát na Krči a zřejmě pod světly.

Spodní semifinálové série již také znají svého prvního vítěze. Série SaBaT Praha B vs. Miners Kladno skončila po dvou zápasech vítězstvím Kladna 2:0. V prvním zápase na Troje po boji zvítězili Miners 12:8, druhý zápas hraný včera na Kladně skončil jasným vítězstvím 10:0. Kladno si tak zahraje o páté místo s vítězem série Tempo Titans B vs. Tempo Titans C. SaBaT Praha B bude čekat na poraženého ze série. Tempo derby včera oderálo první zápas série. Podle předpokladů zvítězilo Béčko 12:4. Další zápas série se měl hrát ve středu na Tempu, ale kvůli kolizi s EXL U18 se zápas přeloží zřejmě na jiný termín.

Pražský přebor mužů 2016
Failed to open http://www.baseball.cz/xml.php?akce=347&op=table