Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina JA
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 18. 5.2024 |
B |
1 |
09:30 |
Meadow BULLS Dolní Loučky |
Třebíč Nuclears |
-:- |
Jihlava A |
|
|
B |
6 |
11:30 |
Třebíč Nuclears |
Ježci Jihlava |
-:- |
Jihlava B |
|
|
B |
8 |
12:30 |
Ježci Jihlava |
Meadow BULLS Dolní Loučky |
-:- |
Jihlava B |
|
Skupina JB
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 18. 5.2024 |
A |
2 |
09:30 |
Oilers Hodonín |
Technika Brno |
-:- |
Jihlava B |
|
|
A |
4 |
10:30 |
Technika Brno |
Draci Brno |
-:- |
Jihlava B |
|
|
A |
7 |
12:30 |
Draci Brno |
Oilers Hodonín |
-:- |
Jihlava A |
|
Skupina JC
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 18. 5.2024 |
C |
3 |
10:30 |
Pelikans Bučovice |
Olympia Blansko |
-:- |
Jihlava A |
|
|
C |
5 |
11:30 |
Olympia Blansko |
Cardion Hroši Brno |
-:- |
Jihlava A |
|
|
C |
10 |
13:30 |
Cardion Hroši Brno |
Pelikans Bučovice |
-:- |
Jihlava B |
|
Skupina JZ
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 18. 5.2024 |
|
19 |
10:00 |
Sokol Hluboká |
Wolfs Domažlice |
-:- |
Domažlice |
|
|
|
20 |
11:00 |
Wolfs Domažlice |
Baseball Plzeň |
-:- |
Domažlice |
|
|
|
21 |
12:00 |
Baseball Plzeň |
Sokol Hluboká |
-:- |
Domažlice |
|
|
|
22 |
13:00 |
Wolfs Domažlice |
Sokol Hluboká |
-:- |
Domažlice |
|
|
|
23 |
14:00 |
Baseball Plzeň |
Wolfs Domažlice |
-:- |
Domažlice |
|
|
|
24 |
15:00 |
Sokol Hluboká |
Baseball Plzeň |
-:- |
Domažlice |
|
Skupina SV
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 18. 5.2024 |
|
25 |
10:00 |
Waynes Pardubice |
Patriots Liberec |
-:- |
Liberec |
|
|
|
26 |
11:00 |
Patriots Liberec |
Rytíři Trutnov |
-:- |
Liberec |
|
|
|
27 |
12:00 |
Rytíři Trutnov |
Waynes Pardubice |
-:- |
Liberec |
|
|
|
28 |
13:00 |
Patriots Liberec |
Waynes Pardubice |
-:- |
Liberec |
|
|
|
29 |
14:00 |
Rytíři Trutnov |
Patriots Liberec |
-:- |
Liberec |
|
|
|
30 |
15:00 |
Waynes Pardubice |
Rytíři Trutnov |
-:- |
Liberec |
|
Skupina SZA
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Neděle 19. 5.2024 |
A |
39 |
10:30 |
SaBaT Praha |
Kotlářka Praha |
-:- |
Kladno A |
|
|
A |
44 |
12:30 |
Eagles Praha |
Kotlářka Praha |
-:- |
Kladno B |
|
|
A |
46 |
13:30 |
Eagles Praha |
SaBaT Praha |
-:- |
Kladno B |
|
Skupina SZB
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Neděle 19. 5.2024 |
B |
37 |
09:30 |
Praotci Roudnice |
Miners Kladno |
-:- |
Kladno A |
|
|
B |
38 |
09:30 |
Tempo Praha |
Piranhas Beroun |
-:- |
Kladno B |
|
|
B |
41 |
11:30 |
Miners Kladno |
Piranhas Beroun |
-:- |
Kladno A |
|
|
B |
42 |
11:30 |
Tempo Praha |
Praotci Roudnice |
-:- |
Kladno B |
|
|
B |
43 |
12:30 |
Miners Kladno |
Tempo Praha |
-:- |
Kladno A |
|
|
B |
45 |
13:30 |
Piranhas Beroun |
Praotci Roudnice |
-:- |
Kladno A |
|
Skupina V
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 18. 5.2024 |
A |
32 |
10:00 |
Skokani Olomouc |
Arrows Ostrava |
-:- |
Olomouc |
|
|
A |
31 |
11:00 |
Klasik Frýdek-Místek |
MSK Snails Orlová |
-:- |
Olomouc |
|
|
A |
33 |
12:00 |
Klasik Frýdek-Místek |
Skokani Olomouc |
-:- |
Olomouc |
|
|
A |
34 |
13:00 |
Arrows Ostrava |
MSK Snails Orlová |
-:- |
Olomouc |
|
|
A |
35 |
14:00 |
Arrows Ostrava |
Klasik Frýdek-Místek |
-:- |
Olomouc |
|
|
A |
36 |
15:00 |
MSK Snails Orlová |
Skokani Olomouc |
-:- |
Olomouc |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 18. 5.2024 |
1.-3. |
89 |
13:30 |
JA1 |
JB1 |
-:- |
Jihlava A |
|
|
4.-6. |
91 |
14:30 |
JA2 |
JB2 |
-:- |
Jihlava A |
|
|
7.-9. |
92 |
14:30 |
JA3 |
JB3 |
-:- |
Jihlava B |
|
|
1.-3. |
93 |
15:30 |
JC1 |
JA1 |
-:- |
Jihlava A |
|
|
4.-6. |
94 |
15:30 |
JC2 |
JA2 |
-:- |
Jihlava B |
|
|
7.-9. |
95 |
16:30 |
JC3 |
JA3 |
-:- |
Jihlava A |
|
|
4.-6. |
96 |
16:30 |
JB2 |
JC2 |
-:- |
Jihlava B |
|
|
1.-3. |
97 |
17:30 |
JB1 |
JC1 |
-:- |
Jihlava A |
|
|
7.-9. |
98 |
17:30 |
JB3 |
JC3 |
-:- |
Jihlava B |
|
Neděle 19. 5.2024 |
SF. |
47 |
15:00 |
1SZA |
2SZB |
-:- |
Kladno A |
|
|
5.-7. |
48 |
15:00 |
3SZB |
3SZA |
-:- |
Kladno B |
|
|
SF. |
49 |
16:00 |
1SZB |
2SZA |
-:- |
Kladno A |
|
|
5.-7. |
50 |
16:00 |
3SZA |
4SZB |
-:- |
Kladno B |
|
|
Fin. |
51 |
17:00 |
W47 |
W49 |
-:- |
Kladno A |
|
|
o 3. |
52 |
17:00 |
L47 |
L49 |
-:- |
Kladno B |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací