Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 12. 4.2024 |
|
5 |
11:40 |
SaBaT Praha |
Cardion Hroši Brno |
3:18 |
Eagles 4 |
|
|
|
4 |
11:40 |
Eagles Praha U12 |
Sokol Hluboká |
3:9 |
Eagles Central |
|
|
|
12 |
15:00 |
Cardion Hroši Brno |
Eagles Praha U12 |
9:4 |
Eagles 5 |
|
|
|
14 |
16:40 |
Sokol Hluboká |
SaBaT Praha |
1:2 |
Eagles 4 |
|
Sobota 13. 4.2024 |
|
18 |
09:00 |
Eagles Praha U12 |
SaBaT Praha |
3:5 |
Eagles 4 |
|
|
|
21 |
10:40 |
Cardion Hroši Brno |
Sokol Hluboká |
0:7 |
Eagles 4 |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 12. 4.2024 |
|
8 |
13:20 |
Hippos Brno |
Tempo Praha |
9:0 |
Eagles 4 |
|
|
|
7 |
13:20 |
Ježci Jihlava |
Rytíři Trutnov |
0:10 |
Eagles Central |
|
|
|
15 |
16:40 |
Rytíři Trutnov |
Hippos Brno |
8:12 |
Eagles 5 |
|
|
|
16 |
18:00 |
Tempo Praha |
Ježci Jihlava |
1:7 |
Eagles Central |
|
Sobota 13. 4.2024 |
|
19 |
09:00 |
Tempo Praha |
Rytíři Trutnov |
2:17 |
Eagles 5 |
|
|
|
24 |
12:20 |
Ježci Jihlava |
Hippos Brno |
5:2 |
Eagles 4 |
|
Skupina C
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 12. 4.2024 |
|
2 |
10:00 |
Eagles Praha |
Slovakia U12 |
12:2 |
Eagles 4 |
|
|
|
3 |
10:00 |
Třebíč Nuclears |
Arrows Ostrava |
6:5 |
Eagles 5 |
|
|
|
9 |
13:20 |
Slovakia U12 |
Třebíč Nuclears |
7:10 |
Eagles 5 |
|
|
|
10 |
15:00 |
Arrows Ostrava |
Eagles Praha |
2:12 |
Eagles Central |
|
Sobota 13. 4.2024 |
|
20 |
10:40 |
Arrows Ostrava |
Slovakia U12 |
11:5 |
Eagles Central |
|
|
|
23 |
12:20 |
Eagles Praha |
Třebíč Nuclears |
8:0 |
Eagles Central |
|
Skupina D
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 12. 4.2024 |
|
1 |
10:00 |
London Archers |
Kotlářka Praha |
0:8 |
Eagles Central |
|
|
|
6 |
11:40 |
Klasik Frýdek-Místek |
ČR U 12 |
0:20 |
Eagles 5 |
|
|
|
11 |
15:00 |
Klasik Frýdek-Místek |
London Archers |
3:9 |
Eagles 4 |
|
|
|
13 |
16:40 |
Kotlářka Praha |
ČR U 12 |
0:17 |
Eagles Central |
|
Sobota 13. 4.2024 |
|
17 |
09:00 |
Kotlářka Praha |
Klasik Frýdek-Místek |
12:2 |
Eagles Central |
|
|
|
22 |
10:40 |
ČR U 12 |
London Archers |
12:1 |
Eagles 5 |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 13. 4.2024 |
|
26 |
14:00 |
Eagles Praha |
Hippos Brno |
5:3 |
Eagles 4 |
|
|
|
27 |
14:00 |
Eagles Praha U12 |
Tempo Praha |
0:10 |
Eagles 5 |
|
|
|
25 |
14:00 |
Rytíři Trutnov |
Třebíč Nuclears |
2:9 |
Eagles Central |
|
|
|
29 |
15:40 |
ČR U 12 |
Sokol Hluboká |
12:1 |
Eagles 4 |
|
|
|
30 |
15:40 |
Slovakia U12 |
Klasik Frýdek-Místek |
7:5 |
Eagles 5 |
|
|
|
28 |
15:40 |
Cardion Hroši Brno |
Kotlářka Praha |
11:1 |
Eagles Central |
|
|
|
32 |
17:20 |
Arrows Ostrava |
London Archers |
7:11 |
Eagles 4 |
|
|
|
31 |
17:20 |
SaBaT Praha |
Ježci Jihlava |
9:1 |
Eagles Central |
|
Neděle 14. 4.2024 |
|
34 |
09:00 |
Eagles Praha |
ČR U 12 |
6:1 |
Eagles 4 |
|
|
15th |
35 |
09:00 |
Eagles Praha U12 |
Klasik Frýdek-Místek |
5:4 |
Eagles 5 |
|
|
|
33 |
09:00 |
Třebíč Nuclears |
Cardion Hroši Brno |
2:10 |
Eagles Central |
|
|
|
37 |
10:40 |
Hippos Brno |
Sokol Hluboká |
14:1 |
Eagles 4 |
|
|
13th |
38 |
10:40 |
Tempo Praha |
Slovakia U12 |
8:2 |
Eagles 5 |
|
|
|
36 |
10:40 |
Rytíři Trutnov |
Kotlářka Praha |
1:9 |
Eagles Central |
|
|
7th |
40 |
12:20 |
Rytíři Trutnov |
Sokol Hluboká |
7:11 |
Eagles 4 |
|
|
11th |
41 |
12:20 |
Ježci Jihlava |
Arrows Ostrava |
3:7 |
Eagles 5 |
|
|
5rd |
39 |
12:20 |
Hippos Brno |
Kotlářka Praha |
11:5 |
Eagles Central |
|
|
3rd |
43 |
14:00 |
Třebíč Nuclears |
ČR U 12 |
10:14 |
Eagles 4 |
|
|
9th |
44 |
14:00 |
SaBaT Praha |
London Archers |
3:5 |
Eagles 5 |
|
|
1st |
42 |
14:30 |
Eagles Praha |
Cardion Hroši Brno |
13:11 |
Eagles Central |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací